Ay ve Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ay ve Güneş

/

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Video BölümüVideo Bölümü  
SIK KULLANILAN BÖLÜMLER
Tıkla Dinle Kutucukları & Maneviyat& Aşk ve Sevgi & Lakırdı Ovası & SEYR-i ALEM & DİVAN-I EDEBİYAT
GİTMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜN İSMİ ÜZERİNE TIKLAYIN
EN SON GÖNDERİLEN 10 MESAJ
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı 05 Şub. 2019, 11:07
Cuma 25 Ocak 2019, 12:06
Salı 04 Ara. 2018, 09:09
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:29
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:26
C.tesi 17 Haz. 2017, 13:04
Perş. 25 Mayıs 2017, 09:45
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:58
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:56
Perş. 04 Mayıs 2017, 09:33

beni neden bıraktın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hasret

hasret

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/09/08 Mesaj Sayısı : 146 Nerden : İş/Hobiler : VUSLAT Lakap : USTA_2

MesajKonu: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimeÇarş. 24 Eyl. 2008, 23:16

Beni Neden Bıraktın Sevgili

Her sevdanın pembe düşleri vardı her aşkın bir hayali vardı bizimde vardı birlikte kurduğumuz bir hayal şimdi her şey düşlerde kaldı gidişinle birlikte her şey alt üst oldu şimdi sende yoksun yanlız bir başıma bu hayatın kahrını çekmeye çalışıyorum sevdiğim. kolaymı öle bir anda bitirmek hiç bir söz söylemeden gitmek çokmu kolay sevdiğim.

Gittin sen giderken tek bir sözcük bile söylemedin sadece hoşça kal dedin giderken hiç düşünmedin bensiz bu ne yapar diye nasıl katlanır bu iğrenç hayatın gösterdiği tüm acılara oysaki sen yanımda olsan seninle her zorluğa vardım ağladığında mendil olup gözyaşlarını durdururdum üzüldüğünde yağmur olup seninle birlikte üzülürdüm.
Şimdi sende yoksun ayırdılar bizi sevgilim eller ayırdı bizi oysaki ben aşkımız için neler yapmazdım bu kısacak hayatın gösterdiği her zorluğa seninle katlanmak istedim bizi düşman eden ellere inat sana sıkı sıkı sarılıp onlara meydan okumak istedim ama sen onların dediklerini yaptın sevgili onların sözleri daha doğru geldi. Beni zivri karanlığın sokağında tek başıma bıraktın.

Şimdi aylar geçti yılar geçiyor ama ben hala seni unutmadım bir umut hep bekledim o zivri karanlığın sokağında bir umut hep bekledim bekleyeceğimde hep, sonunun olmayacağını gelmeyeceğini bile bile bekliyorum.

Ben seni her zaman düşledim yokluğunda da varlığında da düşledim. Aylar başını alıp geçti acaba beni hiç düşündün mü beni hep güçlü biri tanıdın sevgili bunuda başaracağıma inanadın oysaki bana gücü veren sendin sen olmasan yaşarmıyım sanıyorsun.

Her gecenin ilk başlarında ağlamak nasıl bir duygu biliyor musun her resmine bakıp seni özlemenin ne olduğunu biliyor musun bu koca şehirde milyonlarca insanın için de yanlız kaldığını bilmek düşünmek nedir biliyor musun? Bilmiyorsun bilemesin ki. Çünkü sen hiç beni düşünmedin ki çünkü sen beni seni sevdiğim kadar sevmedin ki.

Hayat bir oyundan ibaret derler ya sende bir oyunla geldin bir oyunla gittin. Sana ben demedi mi sevgili bu koca şehri terk edince beni bırakma demedi mi sana demedi mi sevgili bu İstanbullun sokaklarından gidince beni yanlız bırakma demedi mi?
Hani sözlerin hani bana söz vermiştin bırakmayacağına dair kimsenin laflarına inanmayacağına benimle yaşayıp benimle yaşlanacağına söz vermiştin şimdi nerde o sözlerin sevgili nerde.

Bir gün bu acının hesabını sormazlar mı sana yaptığın her şey yanında kar mı sence tek sucum sevmek mi seni yoksa biraz çok kıskanç olmak mı bunu durarak ta halledemez miydik bunu konuşarak sorunu çözemez miydik kaçmak çözümü sevgili gitmek çözümüydü.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePerş. 25 Eyl. 2008, 09:18

ağla alkış

çok güzel yada aynı evet aynı cümleleri kurduğum için bana güzel geliyor Cool ,

zaten her aşık yazılan her şiiri ve tüm şarkıları,yazıları kendi aşkını anlatıyor vehmedermiş ,

ama ilginçtir insanlar faklı farklı olsada aynı ateşde yanıyorlar demek ki...

bulut
http://med-cezir.eniyiforum.org
kanki

kanki

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 21/10/08 Mesaj Sayısı : 66 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimeSalı 21 Ekim 2008, 09:10

ağla :'(
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimeÇarş. 29 Ekim 2008, 15:31

EMN OL SEVEN BIRAKMAZ... YANİ BIRAAMAZ... EĞER BIRAKTIYSA SEVMİYORMUŞ DEMEN GEREKİYO...
mevsim

mevsim

Yaş : Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 304 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 09:28

USTA demiş ki:
EMN OL SEVEN BIRAKMAZ... YANİ BIRAAMAZ... EĞER BIRAKTIYSA SEVMİYORMUŞ DEMEN GEREKİYO...

Evet eğer bırakmışsa sevmiyor demektir alkış alkış alkış alkış

Yazı güzel ellerine sağlık
_e_s_r_a_

_e_s_r_a_

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 21/10/08 Mesaj Sayısı : 78 Nerden : İş/Hobiler : Lakap :

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 12:28

Evet bırakmışsa sevmiyor demektir....
http://mujgangonul.niceboard.net
hasret

hasret

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/09/08 Mesaj Sayısı : 146 Nerden : İş/Hobiler : VUSLAT Lakap : USTA_2

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 13:48

bırakmışsa semiyor demek değildir ya sevipte ayrılanlar????
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePerş. 30 Ekim 2008, 16:58

bence burda kavram kargaşası var ve aşk-sevgi-hoşlanma deyimleri birbirine karıştırılıyor ve tanımlar yada yorumlar bu kavramların izahı kısaca belirtildikten sonra yapılırsa daha ii olur kanaatindeyim.

Bu kavramlar hakkında geniş bilgi için TIKLA : Hoşlanma, Sevgi ve Aşk hakkında ki herşey...!!!
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimeCuma 31 Ekim 2008, 09:40

ayrıca bu lonuda son bişey sölemek istiyorum ;

Sevince, yanlızca sevdiğin için yaşamak istersin!.
Yalnızca yanında olmak, yalnızca onun olmak,yalnızca onun zevk aldığıyla zevk alıp, sevmediğinden kaçmak istersin!

Sevdiğin öylesine sarmıştır aklını, fikrini, ruhunu ki, her şey sana, onu hatırlatır;
yanında iken bile onun içinde olmak istersin!...

Bazılarının da sevgi kokusu sürülür üstüne; "aşığım" sanır!. Ama sevdiği uğruna, fedakarlık etmeye gelince sıra, o koku siliniverir üzerinden "kopamama" sabunuyla!.

asınbeni

Parasından kopamaz... Mevkiinden kopamaz..

Yakınlarından kopamaz... İçinde yaşadığı ortamıngüzelliklerinden kopamaz...
"Etraf"tan kopamaz!.Derken kusurlar belirmeye başlar sevdiğini sandığının üzerinde...

Eksiklikler görmeye başlar başlar, yetersizlikler görmeye başlar...
Bunlar önce acıma duygusuna dönüştürür sevgisini uzaktan acıyarak seyretmeye başlar...Sonra tatlı bir anıya dönüşür, sevgi sandığı duyguları!.

Bu tecrübe gösterir ki, onun fıtratında sevgi programı yoktur!..Beğeniyi, sevgi sanmıştır!..

(sevginin bencesi yazısından alintıdır ; https://issizada.yetkin-forum.com/ak-ve-sevgi-f22/sevgy-nin-bencesi-ya-sizce-t350.htm )
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: beni neden bıraktın beni neden bıraktın Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 08:31

Arkadaşlar silinen mesajlar yüzünden özür diliyorum ama geyik-i şahane bölümümüz sohbet etmek için lütfen konu dışına çıkmayalım...

beni neden bıraktın

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası