Ay ve Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ay ve Güneş

/

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Video BölümüVideo Bölümü  
SIK KULLANILAN BÖLÜMLER
Tıkla Dinle Kutucukları & Maneviyat& Aşk ve Sevgi & Lakırdı Ovası & SEYR-i ALEM & DİVAN-I EDEBİYAT
GİTMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜN İSMİ ÜZERİNE TIKLAYIN
EN SON GÖNDERİLEN 10 MESAJ
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı 05 Şub. 2019, 11:07
Cuma 25 Ocak 2019, 12:06
Salı 04 Ara. 2018, 09:09
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:29
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:26
C.tesi 17 Haz. 2017, 13:04
Perş. 25 Mayıs 2017, 09:45
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:58
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:56
Perş. 04 Mayıs 2017, 09:33

UNUTULAN HİKAYELER 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:07

O akşam değişmişti yıldızların rengi... değişmişti aynada ki görüntü, değişmişti tavana dikilen gözlerdeki hayal...

Kimdi bu diye bir düşünce birbirinden habersiz iki gencin kafasını kurcalayan... ve uyya kalana kadar gözlerdeki bu tatlı tebessüm nerden çıkmıştı... aceba diye bir soru birbirinden habersiz birbirini düşünen iki gencin aklında... ACEBA diyordu içinde hala susturamadıkları o ses...

sonra irkildi genç erkek... yıkılan hayttan geriye kalan son gücünü toplayıp ''yeter artık'' dedi... ama inanmıyordu kendi de söylediklerine... garip bir his, bir garip duygu kapısı kapalı kalbinde...

ne oluyor bana diye sordu kendi kendine... alışkındı bütün soruları kendine sormaya... ve diğerleri gibi bu da cevapsız kalmıştı... bilmiyor ya da bilmekten korkuyordu...

genç kız da düşünüyordu gördüğü bu tanıdık yabancıyı... sitem eder gibi KİM BU dedi kendi kendine... o da kapatmıştı iflasa mahkum olduğunu düşündüğü aşk dükkanının kepenklerini... ama susmuyordu onun da içindeki ses... o da korkuyordu yeni bir yıkılıştan...

garip bir his bürümüştü şehri... yıldızlar sanki daha parlaktı o gece... sanki kimse ağlamıyordu o gece bu harabeler şehrinde...

kalktı genç erkek bi türlü sevemediği yataktan... bu gece de uykusuz geçecek galiba diye geçirdi aklından... yabancıydı bu şehre... ama tanımak istedi bi anda ve attı kendini sokağa... yaktı vazgeçemediği sigarasını ve daldı hayallerle beraber karanlık bir sokağa... ve aklında hala gözlerini unutamadığı o genç kız vardı...

saatin ilerlediğini farketti yolun sonuna gelince ve dönü geriye... yine bitmişti paketteki sigaralar... sabah olmasını istedi içinden... belki yarın yine karşılaşırız dedi kendi kendine... dalgaların sesi çok sevdiği bi ayrılık şarkısını hatırlattı ona... ve mırıldanarak döndü ışıkları çoktan kapanmış eve...

uzandı tekrar yatağa ve dikti yine gözlerini tavana... uykudan önce daldı yine meçhul düşüncelere...

uyandığında sabahın olduğunu anlayınca sevinçle kalktı yataktan... bi umut vardı içinde... aynı şehirdeki son gündü... görmem lazım onu dedi nedenini bilmeden...

saatler sonra yine karşılaştı iki genç... baktılar önce birbirlerine sükut içinde... tek kelime söylemedi ikisi de dakikalarca... sadece kaçamak ve utangaç bakışmalar vardı aralarında... saatlerce beraberlerdi ama bikaç cümleyi aşamadı sohbetleri... akşam yine karşılaşacaklarını bilmeden ayrıldılar yine...

bir sabırsızlık vardı genç erkeğin içinde... akşam olmak bilmedi sanki... konuşmaktan korktuğu o kızı sadece görmek istiyordu yine nedenini bilmeden...

ve sonunda akşam olmuştu işte... dalgaların sesindeki güzelliği farketti bi anda... düşündü güzellikleri farketmesinin sebebi neydi... genç kızın bakışlarında bi cesaret aradı saatlerce... akarsularla yarışıyordu saatler sanki... ve yine geldi ayrılık vakti... genç erkek sabah şehirden ayrılacağını düşündü ve bi daha göremeyecekti bu güzel gözleri...

2. BÖLÜMÜN SONU (devam edecek)...
hasret

hasret

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/09/08 Mesaj Sayısı : 146 Nerden : İş/Hobiler : VUSLAT Lakap : USTA_2

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:11

devamını bekliyoruz ustaaaaaaa
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:12

devam edecek merak etmeyin...
hasret

hasret

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 19/09/08 Mesaj Sayısı : 146 Nerden : İş/Hobiler : VUSLAT Lakap : USTA_2

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:13

bu tanıdık hikayenin devamını sabırsızlıkla bekliyorum
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:15

tanıdık???
hasret

hasret

Kadın

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:16

tanıdık hemde hiç yabancı olmayan bi hikaye bu
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:17

olmadı şimdi... o zaman sen bunun sonunu biliyon...
böyle zevkli olmuyo ki... madem biliyon yazmayım ben devamını...
hasret

hasret

Kadın

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:18

yok ya hepsini bilmiom hem ben bilsemde bilmeyen arkadaşlar okuduğunda devamını merak edecek
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:21

unutmadan uyarımı yapayım... ilerleyen bölümler hiçte öyle mutlu mesut değil bilin yani... içinizi acıtabilir...
hasret

hasret

Kadın

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimeC.tesi 01 Kas. 2008, 21:23

acıttı zaten usta sen devam et yazmaya
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 10:13

helal be usta sende de "mecnun dan füzuun aşıklık istidadı varmış"
seninde için kor alevlerde her gece yanmış
unutma çekilen acılarda ayrılıklar gibi birer imtihanmış..

biz bekliyoruz umarsız ve kaygısızca
istr anlat istersende anlatma
ama sakın içinde ki acıya te başına dayanmaya kalkma..

ihi
http://med-cezir.eniyiforum.org
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 14:49

AYRILIKLA İMTİHAN ÇOK ZOR BE HOCAM... KAYAN YILDIZLARA EKLEMEK GÖZYAŞLARINI... KENDİNE SAVAŞ AÇMAK... Bİ ÖMÜR SÜRECEK KADAR UZUN BİR SAVAŞ... VE ONU DÜŞÜNMEK... UZAKLARDA OLUŞUNU... HİÇ BARIŞAMADIM GECELERLE...
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 15:12

USTA demiş ki:
AYRILIKLA İMTİHAN ÇOK ZOR BE HOCAM... KAYAN YILDIZLARA EKLEMEK GÖZYAŞLARINI... KENDİNE SAVAŞ AÇMAK... Bİ ÖMÜR SÜRECEK KADAR UZUN BİR SAVAŞ... VE ONU DÜŞÜNMEK... UZAKLARDA OLUŞUNU... HİÇ BARIŞAMADIM GECELERLE...

ne ayrılığın zorluğundan dem vur bana ne de gecenin karanlığından
hele hele her an sevdiğini düşünmek ve kendinle olan savaşlardan

tavsiye yazı ; https://issizada.yetkin-forum.com/kyssadan-hisse-f8/selden-adam-kurtarma-sanaty-t491.htm#1010

bilmem anlatabildim mi.. ahkafam

En son mcnn tarafından Paz 02 Kas. 2008, 15:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://med-cezir.eniyiforum.org
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: UNUTULAN HİKAYELER 2 UNUTULAN HİKAYELER 2 Icon_minitimePaz 02 Kas. 2008, 18:38

anlıyorum hocam ama sen de beni anla... hep kaçtığım şeylerle kavgaya tutuştum... herşeyi şahikasında yaşamak istedim ama hasretin zirvelerinde yürek yakan büyük fırtınaların olduğunu da yaşayarak öğrendim... herkes yanımdaydı ama ben kimsesizdim... O nu bile kaç defa kaybettim... kaybettiklerimi nerelerde aradığımı duymak dahi istemezsin...

sen heybendekilerle bu çölde yürüdün...

YA BEN.........?????????

UNUTULAN HİKAYELER 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası