Ay ve Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ay ve Güneş

/

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Video BölümüVideo Bölümü  
SIK KULLANILAN BÖLÜMLER
Tıkla Dinle Kutucukları & Maneviyat& Aşk ve Sevgi & Lakırdı Ovası & SEYR-i ALEM & DİVAN-I EDEBİYAT
GİTMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜN İSMİ ÜZERİNE TIKLAYIN
EN SON GÖNDERİLEN 10 MESAJ
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı 05 Şub. 2019, 11:07
Cuma 25 Ocak 2019, 12:06
Salı 04 Ara. 2018, 09:09
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:29
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:26
C.tesi 17 Haz. 2017, 13:04
Perş. 25 Mayıs 2017, 09:45
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:58
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:56
Perş. 04 Mayıs 2017, 09:33

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 11:41

Arkadaşlar asağıda tanıtacağım fılmlere aynı zamanda onlıne izleyebileceğiniz linklerde ekleyeceğim.Kısacası bu baslık altında tanıtılan butun fılmlerı dırek ızleyebıleceksınız.

Ayrıca sizlerdende benzer fılm tavsıyelerı beklerim.

lol!
http://med-cezir.eniyiforum.org
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 11:47

FİLMİ İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ BAŞLIĞA TIKLAYIN

Kayıp Armağan İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Kay%C4%B1pYapım:2009-Türkiye
Tür:Animasyon-Tarihi
Yönetmen:Kerem Sami Hünal
Senaryo:Cemal Hünal
Yapımcı:Mevlüt Dinç
Müzik:Emre Yücelen
Konusu:Torajiro Yamada,bir Japon samurayıdır ve imparatorunun emriyle yanında cok degerli bir kılıc tasımaktadır.Kılıc Osmanlı topraklarında çalınır ve Sultan II.Abdülhamit’ten yardım istenir.II.Abdülhamit yardım etmesi için yeniçerilerden Orhan’ı görevlendirilir.İki farklı kültürden iki askerin ortak çalısması gerekmektedir.Basta cok zorluk yaşansada cok samimi dostluklar kurulacaktır.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 11:57

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Avatar2IMDB Puanı:8.2
Yapım:2009-Amerika,İngiltere
Tür:Aksiyon,Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu
Yönetmen:James Cameron
Senaryo:James Cameron
Yapımcı:Brooke Breton,James Cameron,Laeta Kalogridis
Görüntü Yönetmeni:Mauro Fiore
Oyuncular:Sam Worthington,Zoe Saldana,Sigourney Weaver,Stephen Lang,Michelle RodrigueziGiovanni Ribisi
Konusu:Pandora adlı yeni keşfedilen bir gezegen,insanlar için çok degerli bir madeni barındırmaktadır.Ancak Pandora’nin yerli halkı,yani Na’viler,insanların bu açgözlülügüne pekte dostça bakmamaktadırlar.Bilim adamları çareyi,Na’vi dnası ve insan dnasını birleştirip,onları normal insanların kontrolüne verip,yerli halkla iletişim kurarak barışçıl yollarla madene ulaşmakta bulur.Ancak iletişim saglansada,barış beklenildigi kadar kolay olmayacaktır.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:01

Aşcı Fare – Ratatouille İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ FareIMDB Puanı:8.1
Yapım:2007-Amerika
Tür:Animasyon,Komedi,Aile,Fantastik
Yönetmen:Brad Bird,Jan Pinkava
Senaryo:Brad Bird,Jim Capobianco,Jan Pinkava
Yapımcı:John Lasseter,Brad Lewis,Andrew Stanton
Oyuncular:Patton Oswalt,Ian Holm,Lou Romano,Brian Dennehy,Peter Sohn,Peter O’Toole
Konusu:Ramy adındaki farenin tek hayali,birgün ünlü bir Fransız aşçı olmaktır.Bunun için herşeyi göze alan Ramy,kendini tesadüfen Paris’in ünlü bir restoranında bulur.Bir mutfakta istenmeyecek şeylerin basında gelmesine ragmen Ramy,pes etmez ve yaptıgı birbirinden leziz yemeklerle kendini kabul ettirmeye çalısır.Mükemmel bir animasyon filmi.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:10

Yedi – Seven İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ A%C5%9Fk%C4%B1mIMDB Puanı:8.6
Yapım:1995-Amerika
Tür:Suç,Dram,Gizem,Gerilim
Yönetmen:David Fincher
Senaryo:Andrew Kevin Walker
Yapımcı:Stephen Brown,Phylllis Carlyle,William C. Gerity
Görüntü Yönetmeni:Darius Khondji
Oyuncular:Brad Pitt,Morgan Freeman,Gwyneth Paltrow,R.Lee Ermey,Andrew Kevin Walker,Daniel Zacapa
Konusu:Bir seri katil,işledigi cinayetleri tanrının görevlisi olarak yaptıgını düşünmektedir.Dünyayı yedi ölümcül günahtan arındırmak için,bu günahları işleyen 7 kişilik liste hazırlar ve planını uygulamaya başlar.Cinayet masasının 2 dedektifi bu sorusturmayla görevlendirilir.Birisi emekliligine bir hafta kalmıs deneyimli Somerset,digeri ise genç ve ukala Millstir.Kaçırılmaması gereken bir film.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:21

Batman Başlıyor – Batman Begins İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ A%C5%9FkoIMDB Puanı:8.3
Yapım:2005-Amerika,İngiltere
Tür:Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim
Yönetmen:Christopher Nolan
Senaryo:Bob Kane,David S. Goyer,Christopher Nolan
Yapımcı:Larry J. Franco,Benjamin Melniker,Lorne Orleans
Görüntü Yönetmeni:Wally Pfister
Oyuncular:Chriatian Blade,Michael Caine,Liam Neeson
Konusu:Bruce Wayne,ailesi öldürülükten sonra tek basına kalmıstır ve büyük bir servetinde sahibi olmustur.Artık tek amacı suçlularla savaşmak ve adaleti saglamaktır.Bunu yaparkende gücünü,aklını ve serveti sayesinde son teknoloji olan silahlarını kullanacaktır.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:26

Wall-E.İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ VallIMDB Puanı:8.4
Yapım:2008-Amerika
Tür:Animasyon,Macera,Aile,Romantik,Bilim-Kurgu
Yönetmen:Andrew Stanton
Senaryo:Andrew Stanton,Pete Docter
Yapımcı:Lindsey Collins,John Lasseter,Gillian Libbert
Müzik:Thomas Newman
Oyuncular:Ben Burtt,Elissa Knight,Jeff Garlin,Fred Willard
Konusu:İnsanoğlu artık dogal kaynakların sonunu getirmiş ve yeryüzünü terkedip başka bir gezegene yerleşmiştir.Dünyadan ayrılırkense sadece Wall-E adlı temizlik robotu açık unutulmuştur.Yıllarca görevini yapmaya devam eden Wall-E,birgün araştırma amaçlı gönderilen Eve adlı robata aşık olur ve bu aşk onlar dahil tüm insanoglunun kaderini degistirir.İzlenmesi gereken bir yapıt.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:30

ROCKY BALBOA İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ RockyIMDB Puanı:7.4
Yapım:2006-Amerika
Tür:Dram,Spor
Yönetmen:Sylvester Stallone
Senaryo:Sylvester Stallone
Yapımcı:Robert Chartoff,William Chartoff,Guy Riedel
Görüntü Yönetmeni:Clark Mathis
Oyuncular:Sylvester Stallone,Burt Young,Antonio Tarver,Geraldine Hughes,Milo Ventimiglia
Konusu:Rocky artık eski ihtişamlı günlerinden uzak,kendi halinde bir hayat yaşamaktadır.Yeni agır siklet box şampiyonu Mason Dixon ise,zorlu bir karşılaşma yapmadan ünvanı kazandıgı için kendisini tam anlamıyla box dünyasına kabul ettirememektedir.Bir bilgisayar simülasyonu müsabakasında Rocky ve Dixon karsılasır.Maçı Rocky kazanır.Dixon’ın menajeri için bu bir fırsattır ve Rocky’le gerçek bir maç ayarlar.Rocky tekrar ringlere dönmek için çalısmalara başlar.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:34

Sihirbazın Çırağı – The Sorcerer’s Apprentice İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ SihirIMDB Puanı:6.2
Yapım: 2010-ABD
Tür:Aksiyon,Fantastik,Macera
Yönetmen: Jon Turteltaub
Senaryo: Lawrence Konner,Doug Miro,Matt Lopez,Mark Rosenthal,Carlo Bernard
Yapımcı: Nicolas Cage , Jerry Bruckheimer , Barry H. Waldman , Mike Stenson , Chad Oman
Görüntü Yönetmeni: Bojan Bazelli
Görüntü Yönetmeni: Trevor Robin
Oyuncular:Nicolas Cage,Monica Bellucci,Alfred Molina,Peyton List,Teresa Palmer
Konusu:Dave başına gelecek olaylardan habersiz,kendi halinde bir üniversite ögrencisidir.Hayatındaki tek sorunu dersleri ve aşık oldugu kızdır.Ancak hayatına daha sonra dahil olacak olan Balthazar Blake,sihirbaz Merlinin ögrencilerindendir,ve sihirbazlıgı ögretebilecegi birisini aramaktadır.Kötü büyücü Maxim Horvath’a karşı tek silahı olan Dave,sihirbazlıgı ögrenerek hem şehrini hemde aşkını korumak zorundadır.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:38

Eşrefpaşalılar İzle

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ E%C5%9FrefIMDB Puanı:5.7
Yapım:2010-Türkiye
Tür:Dram,Komedi
Yönetmen:Hüdaverdi Yavuz
Senaryo:Burak Tarık
Yapımcı:M.Yusuf Kulaksız
Müzik:Yücel Arzen
Oyuncular:Sinan Albayrak,Savas Bayındır,Sermin Hurmeric,Deniz Özpınar,Serkan Öztürk
Konusu:Tayyar ve Davur Eşrefpaşa’lı iki dosttur.Tayyar güç ve iktidarı seçip amacına ulaşmış ve büyük bir mafya babası olmustur.Davut ise mütevazi hayatı tercih edip kahvesini işletmektedir.Aynı kadına aşık olan iki dostun,Madam Elini’nin Davut’u sevmesine karsın Tayyar’la evlenmek zorunda kalmasından dolayı,araları açılır.Tayyar bunu hazmedemez ve intikamını Davut’un evlatlık oglunu kullanarak almaya karar verir.İyi seyirler..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:44

Cars Toons Hooks İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ CarsIMDB Puanı:7.3
Yönetmen:John Lasseter,Rob Gibbs,Victor Navone
Yapım:2010
Tür:Animasyon,Macera,Komedi
Müzik:Bruno Coon
Oyuncular:Keith Ferguson,Larry The Cable Guy
Konusu:Kahramanımız Lightning McQueen’in maceralarını anlatan animasyon filmi,farklı hikayelerin birleştirilmesiyle oluşturulmustur.Kırmızı spor bir araba olan McQueen’in yaşantısı,sadece anime tarzı sevenler için degil,herkes için eglenceli olacaktır.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:47

31 Kuzey 62 Doğu – 31 North 62 East İZle (Türkçe dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ OtusbirTür:Gerilim
Yönetmen:Tristan Loraine
Ülke:İngiltere İngiltere
Dil:İngilizce
Senaryo:Leofwine Loraine | Tristan Loraine
Müzik:Paul Garbutt | David Leo Kemp | Moritz Schmittat | tümü »
Görüntü Yönetmeni:Sue Gibson
Yapımcılar:Caroline Frederique Baron | Kerry Finlayson | Tristan Loraine
Konusu: Son derece mukemmel elit bir şekilde SAS anti Terör takımı kran İngiltere başbakanı tekrar seçilebilmek için acaba Takımınımı
yoksa kendinimi feda edecektir ..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 12:50

Şanslı Slevin – Lucky Number Slevin İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ SlevinIMDB Puanı:7.8
Yapım:2006-Almanya-Amerika
Tür:Suç,Gerilim
Yönetmen:Paul McGuigan
Senaryo:Jason Smilovic
Yapımcı:Jane Barday,Don Carmody
Görüntü Yönetmeni:Peter Sova
Oyuncular:Josh Harnett,Bruce Willis.Lucy Liu,Morgan Freeman,Ben Kingsley
Konusu:Slevin,hayatı tamamen karmasaya dönüşmüş bir adamdır.Basına geren birçok talihsiz olay yetmezmis gibi bu sefer cok daha kötüsüyle karsılaşacaktır.Yer altı suç dünyasının 2 mafya babasının arasındaki hesaplaşmaya,istemedende olsa dahil olacaktır.Bu karmasadan kurtulabilmesi için akla gelinmicek birşeyler yapması gerekir.İzlemeyenlerin kaçırmaması gereken bir yapıt.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 13:09

Arabistanlı Lawrence – Lawrence of Arabia İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ ArabiIMDB Puanı:8.5
Yapım:1962-İngiltere
Tür:Macera,Biyografi,Dram,Tarihi,Savaş
Yönetmen:David Lean
Senaryo:T.E. Lawrence,Robert Bolt,Michael Wilson
Yapımcı:Robert A. Harris,Jim Painten,Sam Spiegel
Görüntü Yönetmeni:Freddie Young
Oyuncular:Peter O’Toole,Alec Guinness,Anthony Quinn,Jack Hawkins,Omar Sharif
Konusu:1. Dünya Savaşı sırasında Arabistanda teğmen olarak görev alan T.E. Lawrence’ın hayatının biyografisi niteliğinde olan film,başta en iyi film olmak üzere 7 dalda oscar kazanmıstır.Arap birliklerini Osmanlı İmparatorluguna karşı kıskırtıp,savaşın seyrinde büyük rol oynar.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 14:54

Toy Story 3 – Oyuncak Hikayesi 3 İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Toy-story-3-021Tür : Komedi / Macera / Animasyon / 3D
Gösterim Tarihi : 2 Temmuz 2010
Yönetmen : Lee Unkrich
Senaryo : Michael Arndt
Müzik : Randy Newman
Yapım : 2010, ABDSeslendirenler : Tom Hanks (Woody) , Joan Cusack (Jessie the Yodeling Cowgirl) , Michael Keaton (Ken) , Tim Allen (Buzz Lightyear) , John Ratzenberger (Hamm the Piggy Bank) , Wallace Shawn (Rex the Green Dinosaur)
Çok sevilen “Oyuncak Hikayesi” filmlerinin yaratıcıları, yeniden oyuncak kutusunu açıp OYUNCAK HİKAYESİ 3 ile sinemaseverleri Woody, Buzz ve oyuncak karakterlerden oluşan sevimliğ çetenin dünyasına davet ediyor.Serinin üçüncü bölümünde Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanmaktadır, sadık oyuncakları ise belirsiz gelecekleri yüzünden endişe içinde kalır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 14:56

The Tsunami Warrior – Efsane Savaşçılar İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Tusunam%C4%B11Tür: Fantastik Macera
Filmin Orjinal Adı : Puen yai jon salad
IMDB:6,0
Yönetmen: Nonzee Nimibutr
Konusu: Langkasuka nın 3 KraliCesini halkı ve toprakları için bir araya getiren deniz korsanlarının krallıklarını tehdit altına alması olacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:21

Kırmızı Başlıklı Kız – Hoodwinked İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ 345435ddee9IMDB Puanı: 6.7/10
Tür: Animasyon, Aile, Gizem
Yönetmen:Cory Edwards, Tony Leech, Todd Edwards
Müzik: Kristin Wilkinson, John Mark Painter
Süre:1 saat 20 dk
Oyuncular (seslendirme): Anne Hathaway, Anthony Anderson,
Engin Alkan, Glenn Close, James BelushiGelen bir şikayet üzerine iki dedektif, hikayenin sondan başladığı yer olan Granny’nin (Büyükanne’nin) evine giderler. Burada, büyükanne kılığına girmiş bir oduncunun, baltasını da kullanarak Kurt’u yaralamış olduğu bir manzara ile karşılaşırlar ve soruşturma başlar. Kırmızı Başlıklı Kız’ın ve Büyükanne’nin, Kurt’un aynı anda sorgusuna başlayacak olan dedektifler durumun göründüğünden çok daha farklı olduğunu öğreneceklerdir.. Bu hikaye hiç de göründüğü kadar masum değildir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:23

Indiana Jones: Son Macera – Indiana Jones and the Last Crusade izle (Türkçe Dublaj) (imdb:8.3 en iyi film 102. sıra)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Indiana_jones_and_the_last_crusade_ver1IMDB Puanı: 8.3/10
Yapım: 1989 ~ ABD , Almanya , İngiltere , İspanya , İtalya , Ürdün
Tür: Aksiyon , Fantastik , Gerilim , Komedi , Macera
Oyuncular: Harrison Ford , Sean Connery , John Rhys-Davies , River Phoenix , Alison Doody
Yönetmen: Steven Spielberg
Senaryo: George Lucas , Philip Kaufman , Menno Meyjes , Jeffrey Boam
Yapımcı: George Lucas , Frank Marshall , Arthur F. Repola , Robert Watts
Görüntü Yönetmeni: Douglas Slocombe
Görüntü Yönetmeni: John Williams
Filmin Websitesi: http://www.indianajones.com/
Süre: 2 saat 7 dkIndiana Jones (Harrison Ford) seri filminde bu defa Hz. İsa’nın meşhur kutsal çanağını araştırırken ortadan kaybolan babası Henry Jones’u (Sean Connery) bulmaya çalışır.Aynı Çanağı elde etmek isteyen birileri daha vardır.. naziler..!! Indiana Jones kısa bir süre sonra babasınında nazilerin elinde olduğunun farkına varıyor. Bu işin peşini bırakmayan indiana jones babasına ulaşıyor.Ama kendiside yakalanıp nazilerin tutsağı oluyor ve artık istedikleri çanağı Baba ve oğlunun aramasını istiyorlar.Ama aramakta oldukları çanak gizem ve sırlarla dolu olduğundan kimseye yarar sağlamıyacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:25

Indiana Jones – Kutsal Hazine Avcıları izle – Indiana Jones And Raiders of The Lost Ark (Türkçe Dublaj)(imdb:22. sıra)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ IndianaIMDB Puanı: 8.7/10
Yapım: 1981 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Komedi , Macera
Oyuncular: Harrison Ford , Alfred Molina , John Rhys-Davies , Karren Allen , Paul Freeman
Yönetmen: Steven Spielberg
Senaryo: George Lucas , Philip Kaufman
Senaryo (Kitap): Lawrence Kasdan
Yapımcı: George Lucas
Görüntü Yönetmeni: Douglas Slocombe
Görüntü Yönetmeni: John Williams
Filmin Websitesi: www.indianajonesthemovie.com/
Süre: 1 saat 55 dk
Bir Arkeolog olan Indiana Jones, Ark of The Conenant isimli 10 Emirin gizemini çözecek olan lahiti bulmak için yola çıkmıştır. Bu sırada Almanya’da, Hitler hakimiyeti bulunmaktadır ve onlar da özel ajan subaylarıyla bu işin peşine düşerler. Indiana Jones ve özel ajanlar arasında yaşanacak olan macera dolu kovalamaca Nepal’den başlayıp Mısır’a kadar sürecektir…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:27

İyi, Kötü Ve Çirkin – The Good, the Bad and the Ugly izle(Türkçe Dublaj)(imdb:5.sıra)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ 76876876ytytytIMDB Puanı: 9.0/10
Yapım: 1966 ~ Almanya , İspanya , İtalya
Tür: Aksiyon , Gizem , Macera , Suç , Tarih , Western
Oyuncular: Clint Eastwood , Lee Van Cleef , Eli Wallach , Aldo Giuffre , Benito Stefanelli
Seslendirenler: Tamer Karadağlı , Sezai Aydın
Yönetmen: Sergio Leone
Senaryo: Sergio Leone , Luciano Vincenzoni
Yapımcı: Alberto Grimaldi
Görüntü Yönetmeni: Tonino Delli Colli
Görüntü Yönetmeni: Ennio Morricone
Süre: 2 saat 41 dk
Gösterim Tarihi: 29 Aralık 1967 (Türkiye)Tuco (çirkin) ölü veya diri yakalanabildiği taktirde, ödül konulmuş birisidir. Nişancı Blondie (iyi) ise onun ortağıdır vee kasabaları dolaşarak birlikte işler yapmaktadır. Düzenledikleri oyun sonucu, Tuco’yu kanun adamlarına teslim eder ödülü alır. Aynı zamanda da Tuco’yu öldürülmekten kurtarır.
Daha sonra aralarında anlaşmazlık çıkar ve düşman olurlar. Tuco, Blondie’yi öldürmek için ararken Sentenza(Kötü) ile karşılaşır ve onun bir altının peşinde olduğunu öğrenir. Tuco, bu altınların saklandığı mezarlığın yerini bilmektedir; düşmanı olan Brondie ise mezarın ismini… Sonuçta iyi kötü ve çirkin üçlüsünün yolu mecburen mezarlıkta keşişecektir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:53

Şaban Oğlu Şaban

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Kemal-sunalTür: Komedi
Oyuncular: Keman Sunal Halit Akçatepe Şener Şen
Yıl: 1977
Yönetmen: Ertem Eğilmez
Konusu: Şaban ve birlikte çalgıcılık yaptığı arkadaşı Ramazan Nigara aşık olurlar.Birde başlarının belası askerde Kumandanları sivilde Polisleri olan Hüsamettin vardır.. Ve nazır Paşanın kaybolan elması herkezi bir araya getirecek komediye doyamıcaksınız.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 17:57

Kurtlar İmparatorluğu – Empire des loups, L’ izle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Dsfsdfsdf5455777Yapım: 2005 ~ Fransa
Tür: Aksiyon , Dram , Macera
Oyuncular: Jean Reno , Emre Kınay , Laura Morante , Arly Jover , Vernon Dobtcheff
Seslendirenler: Sezai Aydın
Yönetmen: Chris Nahon
Senaryo: Jean-Christophe Grangé , Christian Clavier , Franck Ollivier , Chris Nahon
Senaryo (Kitap): Jean-Christophe Grangé
Yapımcı: Patrice Ledoux , Francesco Pamphili , Andrew Colton
Görüntü Yönetmeni: Michel Abramowicz
Görüntü Yönetmeni: Olivia Bouyssou , Samuel Narboni , Pascal Morel , Grégory Fougères , Luca De\’ Medici , Dan Levy , Laurent Parisi , Philippe allier
Filmin Websitesi: http://www.lempiredesloups.com/
Süre: 2 saat 8 dk
Gösterim Tarihi: 27 Mayıs 2005 (Türkiye)Türklerin yaşadığı Paris’in bir banliyösünde, garip ve acımasız cinayetler işlenmektedir. Bu olayı araştırmak için görevlendirilen Paul, bütün denemelerine rağmen hiç bir ipucuna rastlayamaz. Türkleri iyi bilen birisi olan eski polis şefi Louis’den (Jean Reno) yardım ister. Louis geçmişi bazı suçlarla anılan bir polistir ve soruşturmanın içine dahil olunca, gizli işler çevirmeye başlar.. Türk mafyasını araştıran ve Louis’den yardım alan Paul, ilginç gerçeklerle karşı karşıya kalacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:00

Eyvah Eyvah

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ EywaheywahIMDB Puanı:7.7/10
Yapım:2010 ~ Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Hakan Algül
Senaryo:Ata Demirer
Yapımcı:Yılmaz Erdoğan, Necati Akpınar
Görüntü Yönetmeni:Gökhan Atılmış
Müzik:Fahir Atakoğlu, Serkan çağrı
Süre:1 saat 43 dk
Gösterim Tarihi: 26 Şubat 2010 (Türkiye)
Film hakkında kısa bilgi:Hüseyin, Trakya’nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. İki büyük aşkı vardır; klarnet çalmak ve Müjgan. Ancak hayatı mutlu devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır ve İstanbul’a getirir. Hüseyin İstanbula gelince kendisine önce klarneti, sonra da şarkıcı Firuzan destek olacaktır. İstanbul’un gece klüplerinde fırtına gibi esen Firuzan’ın hayatı ise rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin’le tanışınca onun da hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır

En son mcnn38 tarafından Salı 16 Kas. 2010, 19:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:02

Ay Lav Yu

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ AylavyuIMDB Puanı:6.1/10
Yapım:2009 ~ Türkiye
Tür:Komedi, Politik
Yönetmen:Sermiyan Midyat
Senaryo:Sermiyan Midyat
Yapımcı:Sermiyan Midyat, Ebru Yalçın
Görüntü Yönetmeni:Ercan Özkan
Müzik:Cem Yıldız
Dağıtım:Medyavizyon
Filmin Websitesi:www.aylavyufilm.com
Süre:1 saat 40 dk
Gösterim Tarihi: 12 Mart 2010 (Türkiye)
Konusu: Yusuf ağanın amacı resmi olarak kaydı olmayan Tinne köyünü devlet buyuklerine mektup yazarak kayda geçirmektir.Bu amaç uğruna oğlu İbrahimi okuyarak büyümesi için bir fakulte avlusuna bırakır. Papaz Hana ibrahime sahip çıkar ve onu büyütür.İbrahim artık 30 yaşındadır Ve sevgilisi Amerikalı Jessicayla Tinne köyüne gider bundan sonra Tinne onların köyü olabilecekmidir..?
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:04

Shooter – Tetikçi (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ TetikTür : Gerilim / Dram / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 11 Mayıs 2007
Yönetmen : Antoine Fuqua
Senaryo : Jonathan Lemkin , Stephen Hunter (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Peter Menzies Jr.
Müzik : Mark Mancina
Yapım : 2007, ABD , 124 dk.
Konusu: O keskin bir nişancıdır işini bırakmıştır fakat son görevi tamamlamak için tekrar dönen Mark az bir zaman içinde bu görevin altında yatan gerçek büyük gerçeğin farkına varır.

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki