Ay ve Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ay ve Güneş

/

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Video BölümüVideo Bölümü  
SIK KULLANILAN BÖLÜMLER
Tıkla Dinle Kutucukları & Maneviyat& Aşk ve Sevgi & Lakırdı Ovası & SEYR-i ALEM & DİVAN-I EDEBİYAT
GİTMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜN İSMİ ÜZERİNE TIKLAYIN
EN SON GÖNDERİLEN 10 MESAJ
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı 05 Şub. 2019, 11:07
Cuma 25 Ocak 2019, 12:06
Salı 04 Ara. 2018, 09:09
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:29
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:26
C.tesi 17 Haz. 2017, 13:04
Perş. 25 Mayıs 2017, 09:45
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:58
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:56
Perş. 04 Mayıs 2017, 09:33

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:30

FİLMİ İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ BAŞLIĞA TIKLAYIN

G-Force (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Force2
Yapım:2009 ~ ABD
Tür:3 Boyutlu, Aile, Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera
Yönetmen:Hoyt Yeatman
Senaryo:Ted Elliott, Terry Rossio, Tim Firth, Hoyt Yeatman, Marianne Wibberley, Cormac Wibberley
Yapımcı:Jerry Bruckheimer, David P I James
Görüntü Yönetmeni:Bojan Bazelli
Müzik:Harry Gregson-Williams
Süre:1 saat 29 dk
Gösterim Tarihi: 18 Eylül 2009 (Türkiye)
Konusu:“Walt Disney Pictures” her sene sürdürdüğü geleneği 2009 içinde devam ettirerek yine bir animasyon filmle karşımıza çıkmayı bekliyor. 3D uygulamlarının animasyon filmlerde ön plana çıktığı bu son dönemlerde, bu defa bizi çok özel bir ajan birimi karşılıyacak. Dövüş sanatlarından , özel silahlara ve yüksek teknolojik aletlere kadar bir çok alanda eğitim alan bu birimin görevi; Dünyayı ele geçirmeye çalışan bir milyarderi durdurmak. İşin en ilginç ve eğlenceli yanıda bu birimin insanlardan oluşmuyor olması !
http://med-cezir.eniyiforum.org
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:32

Evde Tek Başına 2 – Home Alone 2: Lost in New York (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 54654wwwwww
Tür : Komedi / Macera / Suç
Yönetmen : Chris Columbus
Senaryo : Frank John Hughes
Görüntü Yönetmeni : Julio Macat
Müzik : John Williams
Yapım : 1992, ABD , 120 dk.
Oyuncular
Macaulay Culkin (Kevin McCallister) , Joe Pesci (Harry Lime) , Daniel Stern (Marv Merchants) , Catherine O Hara (Kate McCallister) , John Heard (Peter McCallister)
Kevin McCallister geri dönüyor ama bu sefer Kevin’a New York’ta rastlıyoruz yanında Big Apple’ı kendi oyun parkına dönüştürecek kadar nakit para ve kredi kartlarıyla. Yanlış uçağa binip ailesini yine kaybeden Kevin yine hapishaneden kaçan Harry ve Marry ile New York’ta tekrar karşılaşır. Ama Kevin onlara yine unutamayacakları bir karşılama hazırlamıştır.
Evde Tek Başına 1′deki aynı esprileri farklı şekilde sunan birinci filmden gerek oyuncu kadrosu gerek konusu bakımından kopmamış, eğlenceli keyifle izlenebilecek bir aile filmi.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:33

Evde Tek Başına – Home Alone (Türkçe Dublaj)

Yorum ekle

+ Komedi, - 2005 ve öncesi
- 12,150 kere izlendi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 876868huhujjj
Tür : Komedi
Yönetmen : Chris Columbus
Senaryo : John Hughes
Görüntü Yönetmeni : Julio Macat
Yapım : 1990, ABD , 103 dk.
Oyuncular
Macaulay Culkin (Kevin McCallister) , Joe Pesci (Harry Lime) , Daniel Stern (Marv Merchants) , John Heard (Peter McCallister) , Roberts Blossom (Yaşlı adam) , Catherine O’Hara (Kate McCallister)
Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar.
Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:51

Saskin Bedazzled

Yorum ekle

+ Fantastik - Bilim Kurgu, + Komedi, - 2005 ve öncesi, YABANCI FİLMLER
- 31,889 kere izlendi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Beda
IMDB Puanı: 5.9/10
Yapım: 2000 ~ ABD
Tür: Fantastik , Komedi
Oyuncular: Brendan Fraser , Elizabeth Hurley , Paul Adelstein , Frances O’Connor , Orlando Jones
Yönetmen: Harold Ramis
Senaryo: Peter Cook
Yapımcı: Trevor Albert
Görüntü Yönetmeni: Bill Pope
Görüntü Yönetmeni: David Newman
Süre: 1 saat 33 dk
Konusu: Elliot Richards… İyi niyetli bir insan , ama tam anlamıyla sosyal beceriksizlik abidesi, çalışma arkadaşı Allison Gardner’ın aşkı ile yanıp tutuşan zavallı bir genç adam. Evet Allison onun hayatta olduğunu biliyor ama hepsi bu kadar. Bir insanın şansı bu kadar kötüyse her şeyi yapabilir. İntihar edebilir, hayatını hiçbir şeyi umursamadan yaşayabilir, her şeyi düzeltmek için uğraşıp durabilir hatta ruhunu şeytana bile satabilir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:56

Oyun – The Game (Türkçe Dublaj)

Yorum ekle

+ Korku - Gerilim, + Macera - Aksiyon, - 2005 ve öncesi
- 45,168 kere izlendi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 34324rrww22222
Tür : Gerilim / Macera
Gösterim Tarihi : 6 Şubat 1998
Yönetmen : David Fincher
Senaryo : Michael Ferris , John D. Brancato
Görüntü Yönetmeni : Harris Savides
Müzik : Howard Shore
Yapım : 1997, ABD , 128 dk.
Oyuncular
Michael Douglas (Nicholas Van Orton) , Sean Penn (Conrad Van Orton) , Deborah Kara Unger (Christine) , James Rebhorn (Jim Feingold) , Peter Donat (Samuel Sutherland) , Carroll Baker (Ilsa) , Armin Mueller-Stahl (Anson Baer) , Anna Katerina (Elizabeth)
Nicholas Von Orton, bütün yatırımlarının kontrolünü ve ilişkilerini elinde tutmaya alışık, zeki, kurnaz ve başarılı bir iş adamıdır.
Ancak Orton’un bu düzenli yaşamı, sorumsuz fakat etkileyici küçük kardeşi Conrad’ın ona verdiği beklenmedik bir doğum günü hediyesiyle köklü değişikliklere uğrar. Nicholas oyuna başlarken ortada çok büyük bir ödül olduğunu farkeder ancak bu esrarengiz oyunun kuralları ve amacı hakkında hiçbir bilgisi yoktur. Ayrıca Nicholas karşılaştığı olaylardan hangisinin gerçek, hangisinin oyunun bir parçası olduğunu da anlayamaz. Kendi evinde esrarengiz kişiler tarafından izlendiğini farkeder. Bu kişiler onu ortadan kaldırmak istemektedir.
Bu oyun hayatını sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı haline gelmiştir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 20:33

Surrogates – Suretler (Türkçe Dublaj)

Surrogates Suretler

+ Fantastik - Bilim Kurgu, + Macera - Aksiyon, - 2009, YABANCI FİLMLER
50 Yorum »32,477 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Suret
Tür : Gerilim / Bilim Kurgu / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 25 Eylül 2009
Yönetmen : Jonathan Mostow
Senaryo : Michael Ferris , John D. Brancato , Robert Venditti (Kitap) , Brett Weldele (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Oliver Wood
Müzik : Richard Marvin
Yapım : 2009, ABD , 104 dk.
Oyuncular:Bruce Willis (Agent Greer) , Rosamund Pike (Maggie Greer) , Radha Mitchell (Agent Peters) , Ving Rhames (The Prophet) , Michael Cudlitz (Colonel Brendon) , Helena Mattsson (JJ)
FBI ajanları Ajan Greer ve Ajan Peters bir üniversite öğrencisinin gizemli cinayetini araştırmaktadır. Bu öğrenci, insanların kendilerinin kusursuz robot versiyonlarını sahip olmalarını sağlayan yüksek teknoloji ürünü suret olgusunun yaratıcısı olan kişiyle bağlantılıdır.
Sağlıklı, iyi görünümlü ve uzaktan kumandalı makineler olan suretler, insanların yerini almakta ve böylece insanların evlerinin rahat ve güvenli ortamından çıkmadan dışarıdaki hayatı yaşamalarına imkan tanımaktadır.
Cinayet beraberinde cevap arayışını getirir: Maskelerle dolu bir dünyada kim gerçektir ve kime güvenebilirsiniz?

En son mcnn38 tarafından Paz 21 Kas. 2010, 08:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 20:50

Mercury Man (Türkçe Dublaj)

Yorum ekle

+ Macera - Aksiyon, - 2006, YABANCI FİLMLER
- 25,077 kere izlendi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 2Le-8
Yapım: 2006 ~ Tayland
Tür:Aksiyon
Yönetmen:Bhandit Thongdee
Oyuncular : Libby Brien, Cullet Eric,Philip Hersh,Parinya Jaroenphon
Yapımcı:Somsak Techaratanaprasert, Prachya Pinkaew
Müzik:Traithep Wongpaiboon
Süre:1 saat 46 dk
İmdb Puanı : 4.4/10
Konu : Ay taşı ve güneş taşı adında iki özel güçlere sahip element Tayland’ta özel bir tapınakta korunmaktadır. Amerikan askerleri tarafından yanlışlıkla ailesi vurulan bir terörist ise Amerika’dan ve Amerikan askerlerinden intikam almaya yemin eder. Taşları ele geçirip bundan çok özel bir silah yapmaya çalışmaktadır ancak karşısına hiç ummadığı bir engel çıkacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 20:51

Görünmez Savaşçı – Stealth (Türkçe Dublaj)

Yorum ekle

+ Fantastik - Bilim Kurgu, + Macera - Aksiyon, - 2005 ve öncesi
- 29,796 kere izlendi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 4567657yt77777
Tür : Macera / Bilim Kurgu / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 23 Eylül 2005
Yönetmen : Rob Cohen
Senaryo : W.D. Richter
Görüntü Yönetmeni : Dean Semler
Müzik : BT
Yapım : 2005, ABD , 121 dk.
Oyuncular
Josh Lucas (Teğmen Ben Gannon) , Jessica Biel (Kara Wade) , Jamie Foxx (Henry Purcell) , Sam Shepard (Yüzbaşı George Cummings) , Richard Roxburgh (Keith Orbit) , Joe Morton (Yüzbaşı Dick Marshfield) , Ian Bliss (Teğmen Aaron Shaftsbury) , Ebon Moss-Bachrach (Josh Hudson)
Amerikan ordusu, Talon Jet adında “görünmez” bir savaş uçağı geliştirmiştir. Test pilotları Wade, Purcell ve Gannon’a son görevlerinde şaşırtıcı bir buluş daha verilir: EDI adında bir yapay zeka. EDI sayesinde savaş uçağı insansız uçabilmektedir.
EDI’yle çıktıkları ilk görev olağanüstü başarılı geçer. Ancak dönüş yolculuklarında EDI’ye yıldırım çarpar ve yapay zekası kontrolden çıkarak emirlere karşı gelmeye başlar.
Çin’de gerçekleştirdikleri bir operasyon sırasında EDI’nin başlattığı bir saldırı, üçüncü dünya savaşına sebep olacak bir zincirleme reaksiyon yaratır. 3 kahraman pilotun, EDI bir felakete sebep olmadan önce onu bulması ve etkisiz hale getirmesi gerekmektedir.
Hızlı ve Öfkeli ve XXX filmleriyle tanıdığımız yönetmen Rob Cohen’den efektlerle süslü yeni bir aksiyon daha.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 20:52

Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı – Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (Türkçe Dublaj)

- 2009, ÇİZGİ FİLMLER
43 Yorum »35,997 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Buz-devri-3-dinozorlarin-safagi-film-afis
Tür : Komedi / Animasyon
Gösterim Tarihi : 1 Temmuz 2009
Yönetmen : Carlos Saldanha
Yapım : 2009, ABD

Seslendirenler : John Leguizamo (Sid) , Denis Leary (Diego) , Queen Latifah (Ellie) , Ray Romano (Manny) , Chris Wedge (Scrat)
Dinazorlar iniyor! Ice Age’in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film dinazorların her zaman yaşadığını, buzun erimesiyle ortaya çıktıklarını öne sürüyor.
Filmin maskotu olan fare Scrat cevzinin peşine düşerek bizi yine gülmekten kıracağa benziyor. Kahramanlarımız Sid, Manny ve Diego’ya ikinci bölümde yer alan Ellie ve fareler, bu bölümde de eşlik ediyor.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 08:37

Terminatör: Kurtuluş – Terminator Salvation (Türkçe Dublaj)

+ Fantastik - Bilim Kurgu, + Macera - Aksiyon, - 2009
17 Yorum »9,213 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Yt6578tttTür : Bilim Kurgu / Macera / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 5 Haziran 2009
Yönetmen : McG
Senaryo : John D. Brancato , Michael Ferris , Jonathan Nolan , Gale Anne Hurd , Anthony E. Zuiker , James Cameron
Görüntü Yönetmeni : Shane Hurlbut
Müzik : Danny Elfman
Yapım : 2009, ABD / Almanya / İngiltereOyuncularChristian Bale (John Connor) , Anton Yelchin (Kyle Reese) , Bryce Dallas Howard (Kate Connor) , Moon Bloodgood (Blair Williams) , Sam Worthington (Marcus Wright) , Helena Bonham Carter (Dr. Serena Kogan)
Kıyamet Günü yaşandıktan sonra, 2018 yılındayız. Beklenildiği gibi makineler kontrolü ele geçirmiş ve geriye kalan bir grup insan Skynet’e ve ordularına karşı bir direniş başlatmıştır.
Direnişi örgütleyen John Connor’ın bu savaşı kazanabileceğine olan inancı Marcus Wright isminde bir yabancının ortaya çıkmasıyla sarsılıyor. En son bir hapishane hücresinde olduğunu hatırlayan Marcus’un gelecekten mi yoksa geçmişten mi geldiği sorusuyla karşı karşıya kalıyor.İkili, Skynet’in insanoğlunu tamamen ortadan kaldırabilecek son saldırısını engellemek amacıyla, Skynet’in operasyonlarının yapıldığı üsse doğru yola çıkıyorlar.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 08:39

Kartal Göz – Eagle Eye (Türkçe Dublaj)

+ Macera - Aksiyon, - 2008, YABANCI FİLMLER
18 Yorum »3,531 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 EagSinemalar.com Puanı:8.4/10
IMDB Puanı:6.7/10
Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen:D.J. Caruso
Senaryo:John Glenn, Eli Attie, Hillary Seitz
Yapımcı:Steven Spielberg, Roberto Orci, Alex Kurtzman, Pat Crowley, Edward Mcdonnell
Görüntü Yönetmeni:Dariusz Wolski
Müzik:Brian Tyler
Dağıtım:UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:www.eagleeyemovie.com
Süre:1 saat 55 dk
Gösterim Tarihi: 03 Ekim 2008 (Türkiye)
Konusu:Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp, suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf’un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekâr anneyi canlandırıyor
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 09:59

Aşkın Yaşı Yok – The Rebound (Türkçe Dublaj)

+ Komedi, + Romantik - Dram, - 2010, YABANCI FİLMLER
54 Yorum »39,466 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 KSIMDB Puanı: 6.5/10
Yapım: 2009 ~ ABD
Tür: Komedi , Romantik
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones , Justin Bartha , Saadet Işıl Aksoy , John Schneider , Lynn Whitfield
Yönetmen: Bart Freundlich
Senaryo: Bart Freundlich
Yapımcı: Robert Katz , Mark Gill , Diloy Gülün , Neil Sacker , Michael Goguen
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Freeman
Görüntü Yönetmeni: Clint Mansell
Dağıtım: Pinema Film
Filmin Websitesi: http://www.filmdept.com/films/the_rebound.php
Süre: 1 saat 37 dk
Gösterim Tarihi: 09 Nisan 2010 (Türkiye)
Konusu: Yalnız ve çocuklu bir annenin kendisinden çok genç komşusuyla olan ilişkisini anlatan bir film.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:03

Schindler’in Listesi – Schindler’s List

- 2005 ve öncesi, Ödüllü Filmler
74 Yorum »10,372 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 00000530vx0IMDB : 8,8
Tür : Dram / Savaş
Yönetmen : Steven Spielberg
Senaryo : Steven Zaillian , Thomas Keneally (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Janusz Kaminski
Yapım : 1993, ABD , 197 dk.OyuncularLiam Neeson (Oskar Schindler) , Ben Kingsley (Itzhak Stern) , Ralph Fiennes (Amon Goeth) , Caroline Goodall (Emilie Schindler) , Jonathan Sagall (Poldek Pfefferberg)
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan film, Oskar Schindler adlı bir Alman işadamının 2. Dünya Savaşı sırasında Polonya’da kurduğu fabrikada Yahudi işçileri çalıştırmaya başlaması ve bu sayede 1100 Yahudi’nin hayatını kurtarmasını konu alıyor.Steven Spielberg’in en önemli yapıtları arasında sayılan ve ünlü yönetmene Oscar kazandıran film, 1994 yılında 12 dalda Oscar’a aday olmuş ve 7 dalda kazanmıştı. Filmin kazandığı Oscar’lar : En İyi Film, Yönetim, Kurgu, Sanat Yönetimi, Görüntü, Özgün Müzik ve Senaryo Uyarlaması.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:03

Müzede Bir Gece 2 – Night at the Museum 2:Battle of the Smithsonian (Türkçe Dublaj)

+ Komedi, + Macera - Aksiyon, - 2009
10 Yorum »2,842 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 435trefw5555wwTür : Komedi / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 22 Mayıs 2009
Yönetmen : Shawn Levy
Senaryo : Robert Ben Garant , Simon Kinberg
Görüntü Yönetmeni : John Schwartzman
Müzik : Alan Silvestri
Yapım : 2009, ABD , 108 dk.OyuncularBen Stiller (Larry Daley) , Amy Adams (Amelia Earhart) , Steve Coogan (Octavius) , Owen Wilson (Jedediah) , Bill Hader (General George Armstrong Custer)
Washington, DC. Smithsonian Enstütüsü’nde yine bir gece vaktidir. Rehberler evlerine dönmüş, ışıklar kapanmış, okul çağındaki çocuklar çoktan yataklarına gitmişlerdir…Ama eski gece bekçisi Larry Daley ’in içini bir şey kemirmektedir ve sonunda kendini akıl almaz bir maceranın içinde bulur. Bu sefer tarih gerçekten canlanmaktadır.Müzede Bir Gece serisinin ikinci filminde, Larry dünyanın en büyük müzesinin koridorlarında inanılmaz bir savaşın ortasındadır. Bu sefer Larry, eski cansız arkadaşlarını, onların sonunu getirebilecek bu durumdan kurtarmalıdır. Duvarlardaki ünlü resimlerden, koridorlardaki roket gemi maketlerine kadar herşeyin kendi aklına göre hareket ettiği bir müzede…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:05

Kung Fu Sokağı-Türkçe Dublaj

+ Komedi, + Macera - Aksiyon, - 2005 ve öncesi, YABANCI FİLMLER
13 Yorum »3,229 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Kuuuuu4Yapım: 2004 ~ Çin , HongKong
Tür: Fantastik , Komedi , Macera , Polisiye
Oyuncular: Stephen Chow , Chi Ling Chiu , Kwok-Kwan Chan , Qiu Yuen , Siu Lung Leung
Yönetmen: Stephen Chow
Senaryo: Stephen Chow , Xin Huo , Tsang Kan Cheong , Chan Man Keung
Yapımcı: Stephen Chow , Bill Borden , Wellson Chin
Görüntü Yönetmeni: Hang-Sang Poon
Görüntü Yönetmeni: Raymond Wong
Süre: 1 saat 35 dk
Filmin Konusu:1930′larda Çin değişik bir havadadır. Balta Çetesi tüm zengin mahallerini kontrol altına almıştır. Sadece fakir ve kıyıda köşede kalmış mahallelere dokunmamaktadırlar. Sing, Balta Çetesi’ne katılmak isteyen, ama bunun için pek bir şey beceremeyen biridir. Bir nevi döneminin kaybedenidir. Bir gün arkadaşıyla haraç kesmek için bir fakir mahalleye gidip kendilerini Balta Çetesi gibi tanıtırlar, ama baltayı taşa vururlar. Balta Çetesi de onlardan kısa bir süre sonra mahalleye gelir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:06

Tosun Paşa

+ Komedi, Yeşilçam
8 Yorum »5,943 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 TossYönetmen : Kartal Tibet
Senaryo Yazarı : Yavuz Turgul
Tür : Komedi
Ülke : TürkiyeKonusu: Osmanlı döneminin iki köklü ailesi; Tellioğulları ve Seferoğlları, Yeşilvadi denen bölge için birbirlerine girerler. O dönem için Mısır topraklarında söz sahibi olan Tosun Paşa’ dan herkes korkmaktadır ve onun sözü herkes için bağlayıcıdır. Sorunun çözülmesi için Tellioğlu ailesi evin uşağı Şaban’ ı Tosun Paşa kılığına sokar. Ancak, gerçek Tosun Paşa ortaya çıkınca planlar altüst olur.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 15:06

Yahşi Batı

+ Komedi, - 2010, YERLİ FİLMLER
89 Yorum »82,608 kişi izledi

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 CemsIMDB Puanı: 7.7/10
Yapım: 2009 ~ Türkiye
Tür: Komedi , Western
Oyuncular: Cem Yılmaz , Demet Evgar , Ozan Güven , Özkan Uğur , Uğur Polat
Seslendirenler: Ferdi Yılmaz
Yönetmen: Cem Yılmaz , Ömer Faruk Sorak , Ali Taner Baltacı
Senaryo: Cem Yılmaz
Yapımcı: Cem Yılmaz , Murat Akdilek
Görüntü Yönetmeni: Mirsad Herovic
Görüntü Yönetmeni: Mert Oktan , Ömer Özgür
Dağıtım: UIP Filmcilik
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePaz 21 Kas. 2010, 18:41

Transformers 2

Temmuz - 17 - 2010 26 Yorum DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 LoadingFavorilere Ekle Facebook'ta Paylaş

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Transformers-2Transformers 2: Revenge Of The Fallen Tr DublajImdb Puanı: 6.0/10
Yapım: 2009 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Fantastik , Macer
Oyuncular: Megan Fox , Shia LaBeouf , Josh Duhamel , Tyrese Gibson , John Turturro
Yönetmen: Michael Bay
Senaryo: Roberto Orci , Alex Kurtzman , Ehren Kruger
Yapımcı: Steven Spielberg , Lorenzo Di Bonaventura , Ian Bryce , Tom DeSanto , Mark Vahradian
Görüntü Yönetmeni: Ben Seresin
Süre: 2 saat 10 dk
Gösterim Tarihi: 24 Haziran 2009 (Türkiye)Özet:Sam Witwicky, Transformers’ın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers ‘ın devamıdır. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı.Başrollerinde Shia LaBeouf – Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010, 22:07

Antikacı Dükkanı – The Old Curiosity Shop İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Anitika
Yapım:2007-Amerika,İngiltere,İrlanda
Tür:Dram
Yönetmen:Brian Percival
Senaryo:Martyn Hesford
Yapımcı:Andrew Benson,Noëlette Buckley,Rebecca Eaton
Görüntü Yönetmeni:Peter Greenhalgh
Oyuncular:Toby Jones,Adrian Rawlins,Derek Jacobi,Sophie Vavasseur,Bryan Dick
Konusu:1841 yıllarında İngiltere’de sanayi devrimi sırasında bir büyükbaba ile torununun yaşam mücadelesini konu alan film,Charles Dickens’ın bir romanından sinemaya uyarlanmıştır.Küçük Nell ve büyükbabası yaşadıkları maddi sıkıntılar yüzünden taşraya gitmek zorunda kalırlar ve yaşam mücadelesi başlar.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010, 22:09

Scooby Doo! The Mystery Begins İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Sucibo

Yapım:2009-Amerika,Kanada
Tür:Fantastik,Gizem,Komedi
Yönetmen:Brian Levant
Senaryo:Steven Altiere,Daniel Altiere
Yapımcı:Brian J. Gilbert,Brian Levant
Görüntü Yönetmeni:Jan Kiesser
Oyuncular:Robbie Amell,Kate Melton,Lorena Gale,Hayley Kiyoko,Kira Clavell
Konusu:Hepimizin yakından tanıdıgı Scooby Doo ve arkadasları,serinin üçüncü filmiyle tekrar karsımızdalar.Gizem yüklü bir maceraya atılan ekip size eglenceli dakikalar yasatacak.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010, 22:10

Ölümcül Deniz – Deadliest Sea İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Deniz

Yapım:2009-Kanada
Tür:Aksiyon
Yönetmen:T.J. Scott
Senaryo:David Young,T.J. Scott
Yapımcı:Thom Beers,Matt Cahill
Görüntü Yönetmeni:David Herrington
Oyuncular:Jonathan Walker,Kris Holden-Ried,Sebastian Pigott,Joanne Boland,Ryan Blakely
Konusu:Konusunu gerçek bir hikayeden alan film,Alaska’da bir balıkçı teknesinde geçiyor.Dogayla mücadeleyi ve bir avuç insanın kurtuluş azmini gözler önüne seriyor.İyi seyirler…
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. 25 Kas. 2010, 22:10

Shrek: Sonsuza Dek Mutlu İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Srek

IMDB: 6.7
Yapım: 2010 ~ ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Macera
Yönetmen: Mike Mitchell
Seslendirenler: Cameron Diaz, Antonio Banderas, Eddie Murphy, Okan Bayülgen, Julie Andrews
Senaryo: Tim Sullivan, Josh Klausner, Darren Lemke
Yapımcı: Dreamworks Animation, Teresa Cheng, Gina Shay
Görüntü yönetmeni: Yong Duk Jhun
Müzik: Harry Gregson-Williams
Konusu: Shrek ile eşi Prenses Fiona, çocukları ile mutlu mesut yaşamaktadır.Mutluluklarını arkadaşları çizmeli kedi, eşek ve eşeğin yavrularıyla da paylaşmaktadırlar.Zaman tersine döner. Bu iyi aile babası kimliği bi zaman sonra Shrek’e sıkıcı gelmeye başlar.
Artık, etrafındakileri korkutup kendinden kaçırdığı eski günlerdeki halinden eser yoktur.Kendisini hakiki bir dev gibi hissettiği günleri özleyen Shrek, kötü Rumpelstilzchen ile bir anlaşma yapar. Rumpelstilzchen, Shrek’i kandırıp oyuna getirmiştir. Shrek anlaşmanın sonucunda kendini bambaşka bir yerde, farklı bir zamanda bulur. Bu dünyada kral Rumpelstilzchen’dir.Ve bu dünyada devler avlanmaktadır. Shrek Prenses Fionayla hiç karşılaşmamıştır. Üstüne üstlük eski arkadaşları da Shrekle tanıştıklarını hatırlamaz. Shrek’in yeni amacı herşeyi eski haline getirmek ve gerçek aşkı ile eski arkadaşlarını yeniden kazanmaktır. Bu görevde birbirinden heyecanlı maceralara atılır.Keyifle izleyin. İyi seyirler.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 06:13

Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 – Harry Poatter and the Deathly Hallows: Part I (Altyazılı)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Harry1
KraLiCe: Altyazı eklenmiştir İyi seyirler .
Yapım: 2010 ~ ABD , İngiltere
Tür: 3 Boyutlu, Aksiyon , Casusluk, Fantastik, Gençlik , Gerilim, Gizem, Macera
Oyuncular: Emma Watson, Helena Bonham Carter, Daniel Radcliffe , Rupert Grint, Alan Rickman
Seslendirenler: Toby Jones, Simon McBurney
Yönetmen: David Yates
Senaryo: J.K. Rowling, Steve Kloves
Senaryo (Kitap): J.K. Rowling
Yapımcı: David Heyman, David Barron
Görüntü Yönetmeni: Eduardo Serra
Görüntü Yönetmeni: Alexandre Desplat
Dağıtım: Warner Bros
Gösterim Tarihi: 17 Kasım 2010 (Türkiye)

Konusu:Bir neslin sinema olayı, fantastik fenomeni…Söz konusu üç sihirli nesne: Mürver asa, diriltme taşı ve görülmezlik pelerini.Ama bu sefer asa kayıp, Harry tek sağ kalan ve pelerinde onun pelerini…Sırlar keşfedilmeyi beklerken tabukelime söylenmiş, büyüler kırılmış, artık sihir düzeni kaybolmuştur.İyilerin ve kötülerin savaşı soluksuz devam ediyor. Harry nin uğruna yaşaması gereken tek bir amacı ve bunun karşısında duran kötülüğün en büyük yanılgısı;sonsuzluk kimindir?İyi seyirler
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı 30 Kas. 2010, 06:15

Kediler ve Köpekler 2 : Kitty Galore’un İntikamı İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 3 Kediler-ve-kopekler-kitty-galore8217un-intikami
Yapım: 2010 ~ ABD , Avustralya , İngiltere
Tür: 3 Boyutlu , Aksiyon , Fantastik , Komedi , Macera
Oyuncular: Neil Patrick Harris , James Marsden , Christina Applegate , Sean Hayes , Chris O\’donnell
Seslendirenler: Michael Clarke Duncan , Joe Pantoliano , Bette Midler
Yönetmen: Brad Peyton
Senaryo: Ron J. Friedman , Steve Bencich
Yapımcı: Polly Cohen Johnsen , Andrew Lazar
Görüntü Yönetmeni: Steven Poster
Görüntü Yönetmeni: Christopher Lennertz
Filmin Websitesi: http://catsanddogsmovie.warnerbros.com/
Süre: 1 saat 22 dk
Gösterim Tarihi: 13 Ağustos 2010 (Türkiye)
Konusu: Köpek ve kedilerin çılgın ezeli çekişmesinde onların organizasyonlarının uyesi olan Kitty in düşmanlarını mahvetmek için şeytani planları vardır. Ve tarihte ilk kez köpekler ve kediler birleşip hem kendi dunyalarını hemde insan dostlarını kurtarmak için birleşirler

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3