Ay ve Güneş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ay ve Güneş

/

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Video BölümüVideo Bölümü  
SIK KULLANILAN BÖLÜMLER
Tıkla Dinle Kutucukları & Maneviyat& Aşk ve Sevgi & Lakırdı Ovası & SEYR-i ALEM & DİVAN-I EDEBİYAT
GİTMEK İSTEDİĞİNİZ BÖLÜMÜN İSMİ ÜZERİNE TIKLAYIN
EN SON GÖNDERİLEN 10 MESAJ
Konu Yazan GöndermeTarihi
Salı 05 Şub. 2019, 11:07
Cuma 25 Ocak 2019, 12:06
Salı 04 Ara. 2018, 09:09
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:29
C.tesi 17 Şub. 2018, 10:26
C.tesi 17 Haz. 2017, 13:04
Perş. 25 Mayıs 2017, 09:45
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:58
Cuma 12 Mayıs 2017, 09:56
Perş. 04 Mayıs 2017, 09:33

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:06

FİLMİ İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ BAŞLIĞA TIKLAYIN

Blood Diamond – Kanlı Elmas (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 ElmasIMDB: 8,0
Yapım: 2006 ~ ABD
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Macera , Polisiye
Yönetmen: Edward Zwick
Senaryo: Edward Zwick , Charlie Mitchell , Charles Leavitt
Yapımcı: Edward Zwick , Paula Weinstein , Marshall Herskovitz , Graham King
Görüntü Yönetmeni: Eduardo Serra
Görüntü Yönetmeni: James Newton Howard
Süre: 2 saat 23 dk
Gösterim Tarihi: 02 Şubat 2007 (Türkiye)
Konusu: İki afrikalı ikisinde amacı hayatlarını tamamen değiştirebilecek pembe elması bulmaktır çıktıkları bu macerada yolları ve kaderleri kesişecektir.
http://med-cezir.eniyiforum.org
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek
Yaş : 43 Kayıt tarihi : 04/09/08 Mesaj Sayısı : 1871 Nerden : Geliyon İş/Hobiler : Yaşamak Lakap : GARİB

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:10

The Legend Is Born – ıp Man – Young ıp Man (Altyazılı)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Ipip1
Yapım: 2010 ~ HongKong
Tür: Aksiyon , Biyografi , Dram , Tarih
Oyuncular: Sammo Hung Kam-bo , Biao Yuen , Bernice Liu , Siu-wong Fan , Jiao Xu
Yönetmen: Herman Yau
Senaryo: Erica Lee
Yapımcı: Sin Kwok Lam
Görüntü Yönetmeni: Kwong-hung Chan
Görüntü Yönetmeni: Chun Hung Mak
Süre: 1 saat 40 dk
Konusu: Ustası Wing Chun un himayesi ve koruması altındayken yaşadığı romantik ilişkileri ve yabancılara karsı verdiği savaşı kısacası İp man ın gençliğini anlatan bir film..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:12

Recep İvedik 3 (Yenilendi)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Moz-screenshotDİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Moz-screenshot-1DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Recep32010 ~ Türkiye
Tür: Komedi
Oyuncular: Şahan Gökbakar , Zeynep çamcı , Deniz Bozkurt , Oktay Dener , Ayhan ışık (ıı)
Yönetmen: Togan Gökbakar
Senaryo: Şahan Gökbakar , Togan Gökbakar , Can Ali Sabuncu
Yapımcı: Faruk Aksoy , Mehmet Soyarslan
Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay
Görüntü Yönetmeni: Oğuz Kaplangı
Dağıtım: Özen Film
Filmin Websitesi: http://www.recepivedik3.com/
Süre: 1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi: 12 Şubat 2010 (Türkiye)
Konusu: Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve son derece komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerini iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih’ten psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar ancak hiç birisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.Bu depresyon sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul’da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir ve bir gün Recep’in evinde yaşayacaktır. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbilerine ısınırlar ve Zeynep de Recep’in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya, hayatına renk katmaya çalışır.İkisi beraber Recep’in bugüne kadar yaşamında hiç yer vermediği spor ve sosoyal aktivitiler yapmaya başlarlar. Bu bağlamda sabah koşusu yaparlar, karate kursuna katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler, seramik , aşçılık kurslarına katılırlar vs. Hatta bir günlüğüne Zeynep’in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Bütün bu serüven boyunca Recep gittiği her yerin altını üstüne getirir ve seyirciyi kahkahaya boğacak durumlar yaşanır. Ancak bunların hiçbiri Recep’in derdine çare olamaz. Ta ki Zeynep hayatında hiç yaşamadığı bir şey yapıncaya kadar.

En son mcnn38 tarafından Salı 16 Kas. 2010, 20:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:14

Kurtlarla Dans – Dances with Wolves (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 KevinTür : Macera, Western
Yönetmen :Kevin Costner
Yapım :ABD, İngiltere
Süre : 180 dk.
Konusu: Amerikan iç savasından sonra Dakotada sınır kara koluna atanan teğmen Dunbar sürekli karakola gelen kurtlarla dost olur.Sioux kabilesi onun kurtlarla bu iletişimini görünce ona kurtlarla dans eden adam ismini takarlar.Dunbar bu kabileyle tanışır ve tanıştıkca siyasi görüşleride değişmeye başlar.Zaman sonrada bu barışcıl kızılderililerle dost olur onlardan biri gibi olur.. Ve tum desteğiyle onlarla olacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:23

Çok Filim Hareketler Bunlar izle

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 43543534eeeeYapım: 2010 ~ Türkiye
Tür: Komedi, Müzikal
Yönetmen: Ozan Açıktan
Oyuncular: Büşra Pekin, Oğuzhan Koç, Ersin Korkut, Şahin Irmak, Murat Eken, Eser Yenenler, Bülent Emrah Parlak, Metin Yıldız, Ayça Erturan, Zeynep Koçak, ibrahim Büyükak, Emre Canpolat, Pelin Öztekin, Ayşegül Akdemir, Burcu Gönder, Şevket Süha Tezel, Metin Keçeci, Aydan Taş, Neşe Sayles, Hamdi Kahraman, Gülsüm Alkan, Gizem Tuğral, Gülhan Tekin, Nazmi Karaman
Senaryo: Büşra Pekin, Oğuzhan Koç, Şahin Irmak, Murat Eken, Eser Yenenler, Metin Yıldız, Zeynep Koçak, ibrahim Büyükak
Yapımcı: Yılmaz Erdoğan, Necati Akpınar
Görüntü Yönetmeni: Ahmet Sesigürgil
Müzik: Oğuzhan Koç, Deniz Erdoğan
Süre: 2 saat 14 dk
Gösterim Tarihi: 26 Mart 2010 (Türkiye)
Film hakkında kısa bilgi:BKM Mutfak ekibi gerçek tatilin peşindedir ve herkesin tatilden beklentisi farklıdır. Bakalım mutfakta neler olucak DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_smile ?
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:24

Demir Adam 2 – Iron Man 2 (Altyazılı)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 IronIMDB : 7,4
Tür : Aksiyon
Gösterim Tarihi : 7 Mayıs 2010
Yönetmen : Jon Favreau
Senaryo : Justin Theroux , Don Heck , Jack Kirby , Stan Lee , Larry Lieber
Görüntü Yönetmeni : Matthew Libatique
Müzik : John Debney
Yapım : 2009, ABD
Gösterim Tarihi:7 Mayıs 2010 (TÜRKİYE)
Konusu: Tony Stark kahramani ve yakın dostu İron Man için hukumetle ilgili sorunlu ve daha sorunlu ölümcül konularda kendilerini yeni düşmanlarıyla mucadeleye adayacaklardır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 19:27

Kır Zincirlerini izle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Dsfdsfs555IMDB Puanı: 7.1/10
Yapım: 2005 ~ ABD , Fransa , HongKong , İngiltere
Tür: Aksiyon , Biyografi , Dram , Gerilim , Macera , Romantik
Oyuncular: Morgan Freeman , Jet Li , Vincent Regan , Bob Hoskins , Kerry Condon
Yönetmen: Louis Leterrier
Senaryo: Luc Besson
Yapımcı: Jet Li , Luc Besson , Bernard Grenet , Steve Chasman
Görüntü Yönetmeni: Pierre Morel
Görüntü Yönetmeni: Massive Attack , Neil Davidge
Filmin Websitesi: http://www.dannythedog-lefilm.com/
Süre: 1 saat 43 dk
Gösterim Tarihi: 17 Haziran 2005 (Türkiye)Bard adlı tefeci bir adam, Danny isimli bir çocuğu annesinden alarak onu 30 yaşına kadar eğitmiş ve bir ölüm makinesi haline getirmiştir.. Parasını tahsil edemediği insanların üstüne Danny’i bir köpek gibi salarak onlara cezasını vermektedir. Günün birinde Bard tuzağa düşürülür ve ortadan kaybolur. Danny’i sahiplenen Sam ve kızı ise ona sıcak bir ortam sunar, sevgiyi öğretir. Ancak Bard ölmemiştir ve geri geldiğinde Danny’nin hayatı ve benliği yine alt üst olacaktır..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:09

Üçkağıtçılar – Matchstick Men (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Ucka%C4%B1tIMDB Puanı:7.4/10
Yapım:2003 ~ ABD
Tür:Dram, Komedi, Suç
Yönetmen:Ridley Scott
Senaryo:Ted Griffin, Nicholas Griffin
Yapımcı:Ridley Scott, Ted Griffin, Steve Starkey, Jack Rapke
Görüntü Yönetmeni:John Mathieson
Müzik:Hans Zimmer, Geoff Zanelli
Filmin Websitesi:matchstickmenmovie.warnerbros.com
Süre:1 saat 54 dk
Gösterim Tarihi: 28 Kasım 2003 (Türkiye)
Konusu: Frank ve Roy çok büyük paraların peşinde koşan soygunculardır..Zaman sonra onlara ortak olacak biri ortaya çıkacaktır bu kişi ise Roy un ortalıkta görünmeyen kızıdır oda bu iş için oldukca isteklidir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:12

Özgürlüğün Rengi – Goodbye Bafana (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 %C3%B6zg%C3%BCrIMDB Puanı:7.0/10
Yapım:2007 ~ Almanya, Belçika, GüneyAfrika, İngiltere, Lüksemburg
Tür:Biyografi, Dram, Tarih
Yönetmen:Bille August
Senaryo:James Gregory, Bob Graham
Yapımcı:Ilann Girard
Görüntü Yönetmeni:Robert Fraisse
Müzik:Dario Marianelli
Süre:2 saat 20 dk
Gösterim Tarihi: 27 Temmuz 2007 (Türkiye)
Konusu: Zencilerin ayrım görmesi durmaksızın kötü muamele görmeleri iki ırkın arasında devletin çizdiği büyük bir ayrım.Güney Afrikada yaşayan James hapishanede gardiyan olan bir askerdir.Jamesin daha sonra başkabir hapishaneye tayini çıkmış ve Mandelanın gardiyanlığını yapacaktır.Mandelaya kaynaşır ve zencilerin ülkeyi tehdit eden bir unsur olduğunu onunla paylaşır.Fakat üstler Jamesin Mandelaya ve ailesine ilgi göstermesinden rahatsız olurlar Mandelanın Özgürlük mucadelesi Jamesi ve ailesinide zorlu bir hayata sokacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:14

The Bourne Identity – Geçmişi Olmayan Adam (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 BirrIMDB Puanı:7.7/10
Yapım:2002 ~ ABD, ÇekCumhuriyeti
Tür:Aksiyon, Casusluk, Gerilim, Gizem, Macera
Yönetmen:Doug Liman
Senaryo:Tony Gilroy
Senaryo (Kitap):Robert Ludlum
Yapımcı:Doug Liman, Patrick Crowley
Görüntü Yönetmeni:Oliver Wood
Müzik:John Powell
Süre:1 saat 59 dk
Gösterim Tarihi: 20 Eylül 2002 (Türkiye)
Konusu: Bir adam ölmek üzeredir italyan teknesi onu kurtarır fakat adam hafıza kaybı yaşamaktadır zaman sonra özel yetenekleri ortaya çıkar yabancı dilleri ve yakın dövüş yetenekleri ilgilerini çeker.Güzel bir kaıdn olan Marie kimliğini bulması için ona yardım edecektir.Suikastcilerden kaçacak maceralara atılacaklardır..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:15

The Bourne Supremacy – Medusa Darbesi (Türkçe Dublaj) 2

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 IkiIMDB Puanı:7.6/10
Yapım:2004 ~ ABD, Almanya
Tür:Aksiyon, Casusluk, Gizem, Macera
Yönetmen:Paul Greengrass
Senaryo:Tony Gilroy
Senaryo (Kitap):Robert Ludlum
Yapımcı:Frank Marshall, Doug Liman
Süre:1 saat 48 dk
Gösterim Tarihi: 23 Temmuz 2004 (Türkiye)
Konusu: Filmin 2. serisinde adam hala hafıza kaybının etkisindedir.Ama şiddet dolu geçmişini geride bırakıp güzel kız arkadaşı Marie ile mutlu bir yaşama başlamıştır derken herşey planladıkları gibi gitmeyecektir.Onu takip eden birini farkeder ve özel yetenekleriyle çok kolay bir hedef olmadığını isbatlayacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:16

The Bourne Ultimatum – Son Ultimatom (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 UccIMDB Puanı:8.2/10
Yapım:2007 ~ ABD, Almanya
Tür:Aksiyon, Gerilim, Gizem, Macera
Yönetmen:Paul Greengrass
Senaryo:Tony Gilroy, Robert Ludlum, George Nolfi, Scott Z. Burns
Yapımcı:Frank Marshall, Doug Liman, Paul Sandberg, Patrick Crowley
Süre:1 saat 51 dk
Gösterim Tarihi: 12 Ekim 2007 (Türkiye)
Konusu: Serinin 3. Son bölümünde ise Jason un tek istediği tamamen ortadan kaybolmaktır.Fakat istediği olmaz ve kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir rehin alınır.Sevdiği kadını ve hafızasını kaybeden Jason artık yeni kuşak iyi dövüşçülerin ellerindedir.Bundan sonra tek hedefi vardır en başa dönmek ve kimliğini bulmaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:17

Titanların Savaşı – Clash of the Titans (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 TitansIMDB Puanı: 7.6/10
Yapım: 2010 ~ ABD , İngiltere
Tür: 3 Boyutlu , Aksiyon , Dram , Fantastik , Macera
Oyuncular: Liam Neeson , Sam Worthington , Ralph Fiennes , Gemma Arterton , Alexa Davalos
Yönetmen: Louis Leterrier
Senaryo: Phil Hay , Matt Manfredi , Travis Beacham

Yapımcı: Kevin De La Noy , Basil Iwanyk
Görüntü Yönetmeni: Peter Menzies Jr
Görüntü Yönetmeni: Craig Armstrong
Süre: 3 saat 2 dk
Gösterim Tarihi: 02 Nisan 2010 (Türkiye)Konusu: Film, tanrıların tanrısı Zeus ile onu kendine rakip olarak gören yer altı tanrısı Hades’in mücadelesi ile birlikte Zeus’un oğlu Perseus’un, Medusa ve Kraken Canavarını aşıp Prenses Andromeda’yı kurtarma serüvenini anlatacak.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:19

FİLMİ İZLEMEK İÇİN ALTTAKİ BAŞLIĞA TIKLAYIN Büşra

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 B%C3%BC%C5%9F%C3%BC1Yapım: 2009 ~ Türkiye
Tür: Dram
Oyuncular: Kaan Urgancıoğlu , Tayanç Ayaydın , Çiğdem Batur , Enise Ütük , Murat Prosçiler
Yönetmen: Alper çağlar
Senaryo: Bahadır Boysal , Alper çağlar
Yapımcı: Alper Akman
Görüntü Yönetmeni: Ulaş Zeybek
Görüntü Yönetmeni: Yağmur Sarıgül , Aziz Berk Erten , Ufuk Evcimen
Dağıtım: UIP Filmcilik
Filmin Websitesi: http://www.busrafilm.com/
Süre: 1 saat 45 dk
Gösterim Tarihi: 19 Mart 2010 (Türkiye)Konusu: Varlıklı ve muhafakazar bir ailenin kızı aynı zamanda türbanlı ve universite mezunu genç bir kız olan Büşra..Ferit Büşranın ailesinin onayla sıcak baktığı damat adayı Yaman ise liberal bir gazetecidir.Ve Alara Yaman la olan ilişkisini kaybetmemek için herşeyi göze alabilecek bir kadındır.Tüm farklara rağmen özlerinde birbirlerine benzeyen bazı değerler Yaman ile Buşra arasında bir aşk yaratacaktır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:43

Ben X (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 BenIMDB Puanı: 7.6/10
Yapım: 2007 ~ Belçika , Hollanda
Tür: Dram , Psikolojik
Oyuncular: Greg Timmermans , Laura Verlinden , Jakob Beks , Johan Heldenbergh , Maarten Claeyssens
Yönetmen: Nic Balthazar
Senaryo: Nic Balthazar
Senaryo (Kitap): Nic Balthazar
Yapımcı: Sabine Veenendaal , Peter Bouckaert , Burny Bos , Erwin Provoost
Görüntü Yönetmeni: Lou Berghmans
Görüntü Yönetmeni: Praga Khan
Dağıtım: Bir Film
Filmin Websitesi: http://www.benx.be/
Süre: 1 saat 33 dk
Gösterim Tarihi: 25 Temmuz 2008 (Türkiye)Konusu: Kimselereye benzemeyen birisidir Ben.. Kendi tarzında bir yaşamı olan Ben Herşeyden bağımsız bir hayat sürdürmektedir.Günlerinin genel kısmını netten Archlord adlı bir oyunla oyalanarak geçirir.Oyunda Saygı duyulan çok güçlü bir avatarı vardır ve gerçek hayattada aynısını olmayı istiyordur.Ama o Otizm hastasıdır. Herşey, daha zorlaştıran bu hastalık Ben in oyunda tanıştığı kız arkadaşı Scarliteyle değişecektir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:45

Jüri – Runaway Jury (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Juri1Tür : Gerilim / Dram
Gösterim Tarihi : 27 Şubat 2004
Yönetmen : Gary Fleder
Senaryo : Brian Koppelman , David Levien , Rick Cleveland , Matthew Chapman , John Grisham (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Robert Elswit
Müzik : Christopher Young
Yapım : 2003, ABD , 127 dk.

OyuncularJohn Cusack (Nicholas Easter) , Gene Hackman (Rankin Fitch) , Dustin Hoffman (Wendell Rohr) , Rachel Weisz (Marlee) , Bruce Davison (Durwood Cable) , Bruce McGill (Yargıç Harkin)
New Orleans’da geçen filmde dul bir kadın eşinin cinayetinden dolayı büyük bir şirkete dava açıyor. Milyon dolarlık davada, dürüst bir avukat kadının davasına bakıyor. Kazananı önceden belli olan dava, hukuk dünyasının arka planında dönen olaylarla ilgi çekici gelişmelere sebep olur.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:47

Ejder Kapanı

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Ejder_kapaniYapım: 2009 ~ Türkiye
Tür: Aksiyon , Dram , Gerilim , Polisiye , Suç
Oyuncular: Kenan İmirzalıoğlu , Nejat İşler , Ozan Güven , Uğur Yücel , İlker Aksum
Yönetmen: Uğur Yücel
Senaryo: Kubilay Tat
Yapımcı: Erol Avcı
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar
Görüntü Yönetmeni: Uğur ışık , Pelikan Müzik
Dağıtım: UIP Filmcilik
Filmin Websitesi: http://ejderkapani.com/
Süre: 2 saat 15 dk
Gösterim Tarihi: 22 Ocak 2010 (Türkiye)Polis teşkilatında çalışan iki yenetekli dedektifin çoçuk tecavüzcülerini öldüren bir seri katilin peşine düşmelerini konu alan film, her saniyesi soluksuz bir seyir sunuyor.Aksiyon sahnelerinde kullanılmak üzere Fransa’dan özel arabalar getirildi.Ve aksiyon sahnelerinin hazırlanmasında fransa’dan özel bir ekiple işbirliği halinde çalışıldı.Başrollerini Abbas ( Uğur Yücel ) ve ‘ Akrep ‘ Celal ( Kenan İmirzalıoğlu ) paylaşmaktadır.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı 16 Kas. 2010, 20:49

Sherlock Holmes (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 343w4Tür : Gerilim / Dram / Aksiyon / Gizem / Suç
Gösterim Tarihi : 15 Ocak 2010
Yönetmen : Guy Ritchie
Senaryo : Michael Robert Johnson , Anthony Peckham , Simon Kinberg , Lionel Wigram , Arthur Conan Doyle
Görüntü Yönetmeni : Philippe Rousselot
Müzik : Hans Zimmer
Yapım : 2009, İngiltere / Avustralya / ABDOyuncularRobert Downey Jr. (Sherlock Holmes) , Jude Law (Dr. John Watson) , Rachel McAdams (Irene Adler) , Mark Strong (Lord Blackwood)
Arthur Conan Doyle’un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes’ün dinamik yeni uyarlamasında, Holmes ve cesur ortağı Watson en son maceralarına atılıyorlar.Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi silah olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bir komployu aydınlatmak için yeni bri düşman ile savaşıyor.Robert Downey Jr. , efsanevi dedektif Sherlock Holmes’ü daha önce hiç yapılmamış bir şekilde canlandırıyor. Jude Law doktor ve bir savaş gazisi olan, Holmes’ün güvenilir çalışma arkadaşı Watson rolünde yer alıyor. Holmes’ü alt eden ilk ve tek kadın olan ve dedektifle halen çalkantılı bir ilişki sürdüren Irene Adler rolünü Rachel McAdams üstleniyor. Mark Strong gizemli yeni düşman Blackwood rolünü oynuyor. Kelly Reilly ise Watson’ın ilgilendiği Mary rolünde yer alıyor.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 11:10

Jumper

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Jumper

Tür : Macera / Dram / Bilim Kurgu
Gösterim Tarihi : 21 Mart 2008
Yönetmen : Doug Liman
Senaryo : David S. Goyer , Steven Gould (Kitap)
Yapım : 2007, ABD

Oyuncular
Hayden Christensen (Davey) , Samuel L. Jackson (Cox) , Diane Lane (Mary Rice)
Davey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Fakat evde mutlu ve huzurlu değildir. İşler iyice kötüleşince Davey kaçmaya karar verir, ama nereye? Nerede yaşayabilir? Davey’nin sihirli cevabı, istediği heryerde olacaktır. Davey, özel bir yeteneği olduğunu farkeder, çok yüksek mesafelere zıplayabilmektedir. Başının belada olduğunu ise sonra farkedecektir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 13:55

Sihirbaz – The Illusionist

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Ilionist22Tür : Romantik / Fantastik / Dram
Gösterim Tarihi : 18 Ağustos 2006
Yönetmen : Neil Burger
Senaryo : Neil Burger
Görüntü Yönetmeni : Dick Pope
Müzik : Philip Glass
Yapım : 2006, ABD , 110 dk.OyuncularEdward Norton (Eisenheim) , James Babson (Young Father) , Jessica Biel (Princess Sophie) , Paul Giamatti (Chief Inspector Uhl) , Aaron Johnson (Young Eisenheim) , Erich Redman (Count Rainier) , Ellen Savaria (Mrs. Uhl) , Rufus Sewell (Crown Prince Leopold)
Eisenheim, aristokrat bir ailenin kızı Sophia’ya aşıktır ama kendisinin marangoz bir aileden geliyor olması, çevreleri tarafından bu aşkın hoş karşılanmamasına neden olur. Aşkını yaşamasına yasak konan Eisenheim, ülkeyi terkeder ve dünyayı dolaşmaya karar verir.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. 18 Kas. 2010, 14:03

Zincirbozan

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 ZincirbozanTür : Dram / Politik
Gösterim Tarihi : 13 Nisan 2007
Yönetmen : Atıl İnaç
Senaryo : Avni Özgürel
Görüntü Yönetmeni : Gökhan Tiryaki
Yapım : 2007, Türkiye
OyuncularBülent Emin Yarar (Bülent Ecevit) , Haldun Boysan (Süleyman Demirel) , Suavi Eren (Kenan Evren) , Suna Selen (Rahşan Ecevit) , Ayşe Tunaboylu (Nazmiye Demirel)

1970′lerin sonlarına doğru Türkiye’nin gittikçe gerginleşen atmosferi, her geçen gün işlenen onlarca cinayet ve yitip giden bir dolu hayata eşitti. Sokağın kanla boyanan kaldırımları, siyasilerin bu kanı daha da arttıran demeçleri ile ülkedeki derin kaos ortamını besliyordu.
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 22:10

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? İzle

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Haci
IMDB: 7.6
Yapım: 2006 ~ Türkiye
Tür: Dram, Komedi, Tarih
Yönetmen: Ezel Akay
Oyuncular: Haluk Bilginer, Beyazıt Öztürk, Ayşen Gruda, Mete Horozoğlu,
Şebnem Dönmez, Güven Kıraç, Öner Erkan, Ragıp Savaş, Ezel Akay, Ayşe Tolga,
Nergis Öztürk, Nihal Yalçın, Levent Kazak, Nadir Sarıbacak, Serdar Gökhan,
Muhittin Korkmaz, Numan Acar, Hasan Ali Mete, Altay Özbek, Ömer Genç
Senaryo: Ezel Akay, Levent Kazak
Yapımcı: Bahadır Atay, Serkan Çakarer
Görüntü yönetmeni: Hayk Kirakasyon
Müzik: Ender Akay
Konusu: Karagöz ve Hacivat iki inşaat işçisidir. İkisinin de kendilerini ve çevrelerindekileri güldürüp eğlendirme konusunda tabii bir yetenekleri vardır.Diğer insanlar tarafından komik bir ikili oldukları fark edilince şehrin önde gelenlerinin de bulunduğu çeşitli organizasyonlara ve eğlencelere davet edilirler ve bir anda şöhrete kavuşurlar. Ama şöhret bu eğlenceli ikilinin sonunu hazırlar.Keyifle izleyebileceğiniz bir film. İyi seyirler
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 22:14

Bugs Bunny Ve Arkadaşları İzle (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Bags
Tür: Çizgifilm
Konusu: Bugs Bunny Ve Arkadaşları nın komedi dolu maceraları..
mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma 19 Kas. 2010, 22:16

Son Hava Bükücü – The last Airbender (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 B%C3%BCk%C3%BCc%C3%BC
Yapım: 2010, ABD
Tür: 3 boyutlu, Aile, Aksiyon, Bilimkurgu, Fantastik, Macera, Savaş, Tarih
Yönetmen: M. Night Shyamalan
Oyuncular: Noah Ringer, Jackson Rathbone, Dev Patel, Nicola Peltz
Senaryo: M. Night Shyamalan, Michael Dante Dimartino, Bryan Konietzko
Yapımcı: M. Night Shyamalan, Frank Marshall, Kathleen Kennedy, Michael Dante Dimartino, Bryan Konietzko
Görüntü Yönetmeni: Andrew Lesnie
Müzik: James Newton Howard
Konusu: Hava, Su, Ateş, Toprak.. Kaderleri birbirine bağlı olan 4 ülkedir. Ateş ülkesi diğer ülkelere karşı vahşetli bir savaş başlatır ve bir anda herşey değişir. Koca bir asır geçmesine rağmen bu yıkım vadesini değiştirecek ufacık bir ümit belirtisi bile yoktur. İyi bir ayakta kalma mücadelesi. İyi seyirler

mcnn38
Admin
mcnn38

Erkek

MesajKonu: Geri: DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi 20 Kas. 2010, 15:12

Yerdeniz Oykuleri – Tales From Earthsea (Türkçe Dublaj)

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ - Sayfa 2 43534543rgdg45655

Yapım : 2006 ~ Japonya
Tür: Animasyon , Fantastik , Macera
Yönetmen: Goro Miyazaki
Senaryo: Goro Miyazaki , Keiko Niwa
Senaryo (Kitap): Ursula K. Le Guin
Yapımcı: Javier Ponton , Toshio Suzuki , Steve Alpert
Görüntü Yönetmeni: Tamiya Terajima
Müzik: Tamiya Terajima
Süre: 1 saat 50 dk
Yerdeniz’de denge bozulmuştur. Ekinler bozulmakta, hayvanlar ölmektedir. Son olarak insanların diyarında ejderhalar belirir. Dünyanın dengesi alt üst olmaktadır. Bu yıkımın nedenini araştırmaya koyulan başbüyücü Ged, sürgün edilmiş genç prens Arren’le karşılaşır. Arren içine kapanık sessiz bir genç gibi görünse de içini kemiren karanlık bir yanı vardır.

DİREK İZLEYEBİLECEĞİNİZ FİLM TANITIM VE LİNKLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki